Aktualności

W dniu 25 lutego 2021 r. w ramach realizacji zadań związanych ze współpracą Wydziału z interesariuszami zewnętrznymi doszło do spotkania z przedstawicielami Stowarzyszenia Dom Kołodzieja ze Zgorzelca

Rhetoric and Social Relations. Dialectics of Bonding and Contestation

Zachęcamy studentki i studentów do udziału w projekcie Fundacji Urban Memory

Polskie Towarzystwo Ludoznawcze, Polski Instytut Antropologii, Komitet Nauk Etnologicznych PAN i Komisja Etnograficzna PAU ogłosiły rozpoczęcie współpracy pod sztandarem Młodej Antropologii.

9 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Etnografii, Etnologii i Antropologii Kulturowej. Zapraszamy do wysłuchania audycji Polskiego Radia, w których opowiadamy o tym wydarzeniu i naszej dyscyplinie.

Zapraszamy do lektury

Polecamy książkę dr. Grzegorza Dąbrowskiego

W ostatnim numerze Przeglądu Uniwersyteckiego na rok 2020 znalazł się tekst dr. Michała Mokrzana na temat jego książki "Klasa, kapitał i coaching w dobie późnego kapitalizmu. Perswazja neoliberalnego urządzania"

Zapraszamy do udziału w spotkaniu online, które odbędzie się 25 listopada o godzinie 18:30.

dr. hab. prof. UWr Grzegorza Pełczyńskiego